Ceny treningów personalnych


Pojedynczy trening

Pakiet 4 treningów

Pakiet 8 treningów

Pakiet 12 treningów

Pakiet 24 treningów

Pakiet 36 treningów

Trening indywidualny


120zł

440zł

800zł

1080zł

2040

2880

Trening w duecie

(cena od osoby)

80zł

300zł

560zł

780zł

1440zł

1980zł

Czas wykorzystania każdego z pakietów to 4 tygodnie. Okres ten można wydłużyć na skutek np. urlopu, choroby, wyjazdu służbowego itp.

Podane ceny nie zawierają cen karnetów klubowych.

Każdy z pakietów zawiera konsultację żywieniową oraz indywidualny plan treningowy!

Treningi z trenerem personalnym polecam wszystkim osobom, które chcą w sposób prawidłowy i dopasowany do potrzeb rozpocząć ćwiczenia siłowe, ale nie tylko. Przeznaczone są dla sportowców, amatorów sportów wytrzymałościowych, kobiet pragnących uzyskać szczupłą sylwetkę czy mężczyzn, którzy chcą zbudować masę mięśniową.

Trener personalny – Cena

Proponuje interesującą i przystępną ofertę treningów personalnych. Każdy, kto chce się przekonać jak wygląda współpraca ze mną może zgłosić się na BEZPŁATNĄ konsultację. Dzięki temu uda mu się zobaczyć, w jaki sposób przebiegają zajęcia i czy taki rodzaj ćwiczeń mu odpowiada, jednocześnie nie ponosząc ceny za pakiet treningów. 

Treningi w duecie

Trening personalny daje także możliwość ćwiczeń w duecie. Zabierz swoją narzeczoną, męża, koleżankę, siostrę, kolegę, a nawet mamę. Przy dwóch osobach cennik przedstawia się o wiele bardziej korzystnie. Czasem wzrasta również motywacja, gdy nawzajem porównujecie swoje postępy i wspólnie wybieracie się na treningi.

Serdecznie zapraszam zatem każdego do skorzystania z oferty treningów osobistych. Jako trener personalny dobieram ćwiczenia indywidualnie do możliwości i kondycji uczestnika zajęć, dzięki czemu efektywność aktywności znacznie wzrasta, a postępy widoczne są w krótkim czasie. Treningi personalne odbywają się w Gdańsku w siłowni City Fit.