Plan dietetyczny

Nie można zapominać, że trening i dieta muszą iść w parze, bo jedno bez drugiego nie przyniesie efektów. Profesjonalny trener personalny zadba i o ten aspekt budowania pożądanej sylwetki. Wraz z planem ćwiczeń ułoży on odpowiedni plan dietetyczny. Tylko ich połączenie stanowi gwarancję sukcesu.

Do zagadnienia budowania wymarzonej sylwetki, utraty tkanki tłuszczowej czy polepszania kondycji i samopoczucia należy podejść kompleksowo. Nawet najlepiej skomponowany zestaw ćwiczeń nie przyniesie pożądanych rezultatów, jeśli zabraknie odpowiedniej strategii żywieniowej. Niezbędna okaże się więc indywidualna dieta treningowa.

Dieta

Podstawa mojej pracy to podejście holistyczne, czyli całościowe. Podczas przeprowadzanych konsultacji stałym elementem jest analiza dotychczasowych nawyków żywieniowych osoby, z którą mam pracować. Pytam o stan zdrowia, ogólną kondycję organizmu, motywację oraz cele, a także dotychczas podejmowane starania o ich osiągnięcie. Dobieram dla niej zalecenia żywieniowe i przekazuję wiedzę, dzięki której po pewnym czasie sama już będzie umiała komponować swoją dietę. Nie jestem zwolennikiem gotowych rozpisek posiłków na każdy dzień ani liczenia kalorii. Takie rozwiązania uzależniają i niczego nie uczą. Jedzenie ma być przyjemnością, a prawidłowa dieta – częścią zdrowego stylu życia. Pokazuję, jak dysfunkcyjne nawyki można zamieniać na takie, które działają na korzyść organizmu. Oto klucz do sukcesu! Połączenie treningu i diety przynosi rewelacyjne i długotrwałe rezultaty. O ich skuteczności świadczą opinie szeregu zadowolonych osób, którym pomogłem.

Wskazówki

Jeśli zdecydujesz się na pracę pod okiem trenera, żeby odnieść sukces, przestrzegaj zaleceń i nie dokonuj modyfikacji w przygotowanym dla Ciebie planie dietetycznym i treningowym. Wraz z Twoimi postępami, zalecenia dla Ciebie będą ulegały zmianom, a wszystko po to, by dostosować je do Twojej obecnej sytuacji. Zaufaj swojemu trenerowi na każdym etapie. Masz jakieś wątpliwości lub chciałbyś coś zmienić? Powiedz mu o tym. Liczy się współpraca. Zadaniem trenera, oprócz służenia Ci swoją wiedzą i doświadczeniem, jest dawanie wsparcia i nieustanne motywowanie do działania.

Zapraszam do kontaktu

Zgłoś się do mnie, jeśli zależy Ci na kompleksowym podejściu do Twojego problemu. Ułożę dla Ciebie zindywidualizowany plan treningowy, wsparty właściwą dietą. Treningi prowadzę w Gdańsku. Zapraszam do kontaktu, także osoby spoza Trójmiasta!