Ekspert żywieniowy radzi jak się skutecznie odchudzać

Ekspert żywieniowy

Konsultacje, które oferuję to nie jest kolejna gotowa rozpiska diety, ponieważ diety NIE DZIAŁAJĄ! Rozpisanie posiłków na tydzień, dwa lub cztery nie zmieni naszych nawyków żywieniowych na stałe, a jedynie uzależni  od siebie. Dlatego tak wielu z nas jest okresowo na diecie, a później zazwyczaj kilogramy wracają z nadwyżką.

W ramach mojej usługi otrzymasz komplet niezbędnych informacji o procesach zachodzących w ludzkim organizmie odpowiadających za odchudzanie/tycie oraz indywidualne zalecenia. Stały kontakt oraz regularne raporty pomogą nam dojść do celu w możliwe jak najszybszym czasie. Ponadto przez cały czas będę odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Dzięki temu po tym okresie będziesz posiadać niezbędną wiedzę o tym jak powinno wyglądać prawidłowe odżywianie i nigdy więcej nie będziesz potrzebować usług dietetyków.

Koszt usługi to 200zł. Jeżeli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz kontaktowy na dole strony lub napisz do mnie na kontakt@misterholister.pl.

Treningi personalne Gdańsk

Treningi które prowadzę są maksymalnie dopasowane do potrzeb podopiecznego. Dzięki treningowi siłowemu oraz funkcjonalnemu można skutecznie wymodelować sylwetkę, wyeliminować bóle mięśni i stawów, skorygować postawę, zwiększyć masę mięśniową oraz zredukować tkankę tłuszczową. Jeśli chcesz poprawić funkcjonalność swojego ciała i polepszyć jakość swojego życia wybierz jeden z poniższych pakietów i zgłoś się do mnie!

 

Treningi personalne odbywają się w siłowni City Fit w Oliwie. Pełen adres na dole strony.

Trener osobisty z Gdańska zaprasza na treningi personalne i konsultacje żywieniowe

Holistyczne podejście kluczem do sukcesu

Starania o piękną sylwetkę niezwykle często kończą się niepowodzeniem. Sam tego doświadczyłem, gdy próbując zrzucić zbędne kilogramy, nie potrafiłem przeciwdziałać pojawianiu się efektu jo-jo. Dopiero gdy zrozumiałem, jak działa ludzki organizm, zmieniłem swoje myślenie o żywieniu. Kolejne diety, rozpisane przez ekspertów żywieniowych powodują, że zamiast nauczyć się samodzielnie komponować posiłki, przyzwyczajamy się do gotowych schematów. Brzmi znajomo? Zrób pierwszy krok i umów się na indywidualne konsultacje żywieniowe!

Wyznaję zasadę, że najlepszym rozwiązaniem jest holistyczne podejście do żywienia i treningów, oparte na wiedzy o tym, jak funkcjonuje organizm i zachodzące w nim procesy odpowiedzialne za chudnięcie i tycie. Nie otrzymasz ode mnie gotowych planów żywieniowych, lecz indywidualne zalecenia i wiedzę, dzięki której już niedługo sam będziesz wiedział, jak powinieneś się odżywiać. Daję Ci wędkę, a nie rybę.

Odchudzanie

Tematyka odchudzania owiana jest tajemnicą, nie brakuje tu wielu mitów. Moim zadaniem jest ich kolejne odkrywanie i obalanie. Podstawę stanowi zbudowanie zdrowych nawyków i zastąpienie nimi tych, które są dysfunkcyjne i przeszkadzają na drodze do realizacji upragnionego celu. W ramach prowadzonych przeze mnie konsultacji żywieniowych, analizuję sytuację konkretnej osoby, biorąc pod uwagę jej styl życia, oczekiwania i cele. Udzielam indywidualnych wskazówek, rozwiewam pojawiające się wątpliwości, motywuję i na bieżąco śledzę efekty naszej wspólnej pracy.

Skuteczna utrata wagi

Odchudzanie kojarzy się najczęściej z przestrzeganiem rygorystycznej diety, niesmacznym jedzeniem i stałym odczuwaniem głodu. Wiele osób ma za sobą przechodzenie przez nieskuteczne rozwiązania – najczęściej diety-cud, które w błyskawicznym czasie miały odmienić ich życie. Nie tędy droga, cudowne diety nie istnieją! Jako ekspert żywieniowy na co dzień spotykam się z tego typu problemami. Chwilowe tzw. bycie na diecie przyniesie jedynie przejściowe rezultaty, a w konsekwencji powrót do dawnego braku formy i wielkie rozczarowanie. Długotrwały efekt jest wynikiem zmiany nastawienia i codziennych nawyków. Pokazuję, że może być to proces, który przyniesie wiele satysfakcji, a przede wszystkim pozwoli na osiągnięcie wymarzonej sylwetki i lepszej kondycji organizmu. A wszystko to bez głodzenia się i liczenia kalorii.

Jeśli i Tobie zależy na zrzuceniu zbędnych kilogramów, poprawie zdrowia i samopoczucia, zapraszam w Gdańsku do mnie na konsultacje żywieniowe!

Mateusz Kępski - trener osobisty w Gdańsku

Wyślij wiadomość