Ekspert żywieniowy radzi jak się skutecznie odchudzać

Konsultacje żywieniowe

Konsultacje, które oferuję to nie jest kolejna gotowa rozpiska diety, ponieważ diety NIE DZIAŁAJĄ! Rozpisanie posiłków na tydzień, dwa lub cztery nie zmieni naszych nawyków żywieniowych na stałe, a jedynie uzależni  od siebie. Dlatego tak wielu z nas jest okresowo na diecie, a później zazwyczaj kilogramy wracają z nadwyżką.

W ramach mojej usługi otrzymasz komplet niezbędnych informacji o procesach zachodzących w ludzkim organizmie odpowiadających za odchudzanie/tycie oraz indywidualne zalecenia. Stały kontakt oraz regularne raporty pomogą nam dojść do celu w możliwe jak najszybszym czasie. Ponadto przez cały czas będę odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Dzięki temu po tym okresie będziesz posiadać niezbędną wiedzę o tym jak powinno wyglądać prawidłowe odżywianie i nigdy więcej nie będziesz potrzebować usług dietetyków.

Koszt usługi to 200zł. Jeżeli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz kontaktowy na dole strony lub napisz do mnie na kontakt@misterholister.pl.

Mateusz Kępski - trener osobisty w Gdańsku

Wyślij wiadomość