Wyślij wiadomość

Masz pytanie odnośnie konsultacji lub treningu? Chcesz nawiązać współprace? A może po prostu chcesz zadać jakieś pytanie? Pisz śmiało, na pewno odpiszę!

mister holister

Osoby zainteresowane ćwiczeniami z trenerem personalnym, serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Zgłoszenia przyjmuję telefonicznie i mailowo. O indywidualny program zajęć możesz zapytać mnie również na miejscu w siłowni City Fit, gdzie prowadzę treningi personalne. Obiekt znajduje się w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 472d. Zachęcam też do wypróbowania pierwszego treningu ZUPEŁNIE ZA DARMO. Warto wiedzieć, że na ćwiczenia można też przyjść w duecie, a przy zakupie pakietu kilku treningów cena ulegnie obniżce.

Doświadczony i wykwalifikowany trener personalny to dla wielu osób niezwykle potrzebna dawka motywacji. Tutaj z pewnością ją otrzymasz, dlatego nie zwlekaj i umów się na trening. Jeśli masz dodatkowe uwagi bądź chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy i koniecznie zostaw do siebie namiary, a na pewno napiszę lub oddzwonię. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i podejmę współpracę.

Oferuję treningi personalne w Gdańsku dostosowane do Twoich potrzeb!

Mateusz Kępski