Mateusz Kępski - trener osobisty - Mister Holister

Mateusz Kępski
trener osobisty i doradca żywieniowy

Aktywność fizyczna towarzyszyła mi od najmłodszych lat – trenowałem piłkę nożną, lekkoatletykę i sztuki walki. Jednak z czasem, ruch przestał być priorytetem, a w moim menu coraz częściej zaczęło pojawiać się „śmieciowe żarcie”. W wieku 21 lat moja waga dobiła do 100 kg. Wyglądałem i czułem się fatalnie – postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zacząłem zgłębiać wiedzę w zakresie treningu i żywienia.

Mimo stosowania diet, liczenia kalorii i podążania za fitnessowymi trendami, moja waga przypominała jojo – ciągle spadała i  rosła. Postanowiłem zaczerpnąć wiedzy ze źródeł naukowych opartych na podstawach biochemii, biomechaniki, jak  również fizjologii i anatomii człowieka. Ukończyłem liczne szkolenia i kursy z zakresu dietetyki oraz treningu personalnego, które motwywują mnie do pogłębiania mojej wiedzy każdego dnia.

Obserwując obecny „boom” na fitness i powszechność często mylnych zaleceń, postanowiłem połączyć moją pasję z pracą i zacząłem pomagać innym w drodze po zdrowie i upragnioną sylwetkę.

To co wyróżnia moją pracę to podejście holistyczne, które rozumiem jako spojrzenie na ciało ludzkie w szerszej perspektywie – jako mechanizm, za którego prawidłowe funkcjonowanie odpowiada w głównej mierze – równowaga hormonalna, stan układu trawiennego i aktywność fizyczna „szyta na miarę”.

Jeśli wszelkie próby spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej nie przyniosły efektów, jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie i samopoczucie lub jeśli po prostu chcesz zbudować estetyczną sportową sylwetkę, przejdź do sekcji konsultacje.

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, odzyskać dawną formę lub zbudować masę mięśniową? Niestety, brakuje Ci motywacji i wszędzie szukasz wymówek dla swojej formy? A może po prostu potrzebujesz fachowej porady dotyczącej sposobu i rodzaju ćwiczeń dobranych do Twojej kondycji i wagi? Rozwiązaniem na każdą z tych sytuacji jest wybór treningów personalnych. Ćwiczenia z trenerem osobistym zagwarantują nie tylko lepsze nastawienie do ćwiczeń, ale przede wszystkim pewność prawidłowego ich wykonania. Dzięki temu wzrośnie też efektywność treningów. Czas poświęcony na trening wykorzystujesz do maksimum, angażując wszystkie partie ciała. Nie obciążasz przy tym stawów i nie nadwyrężasz ścięgien czy mięśni. Trener osobisty dba o dobrą postawę w trakcie ćwiczeń i dobór odpowiedniego obciążenia. W każdej chwili służy też poradą uwzględniającą dietę i zasady zdrowego trybu życia.

Kto może skorzystać z treningów personalnych?

Trener osobisty może pomóc każdemu w ociągnięciu upragnionego celu. Przyjmuję zgłoszenia od mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swoją muskulaturę, a także od kobiet marzących o szczupłej, jędrnej sylwetce. Treningi personalne to także dobry sposób na powrót do formy po okresie ciąży, a nawet rehabilitacji. Skorzystać mogą więc osoby w każdym wieku i formie fizycznej.

Trening osobisty – gdzie możemy się spotkać ?

Treningi indywidualne pod okiem trenera personalnego Mateusza Kępskiego odbywają się na siłowni CityFit Fitness w Gdańsku. Jeżeli są państwo zainteresowani zmianą sylwetki pod okiem profesjonalnego trenera osobistego zapraszam do zapisów za pośrednictwem formularza kontaktowego. Wspólnie zadbamy o Państwa formę!

Certyfikat z zakresu suplementacji
Legitymacja instruktora rekreacji ruchowej
Dietetyka i suplementacja - Certyfikat
Poświadczenie kwalifikacji zawodowych trenera osobistego
Certyfikat z zakresu dietetyki i suplementacji