Jest to usługa przygotowana specjalnie dla osób, które z różnych względów nie mogą podjąć współpracy stacjonarnej z trenerem. Nie ma znaczenia jakie masz doświadczenie w treningu, czy trenujesz na siłowni czy w domu. Wszystkiego Cię nauczę abyś w jak najszybszym czasie mógł osiągnąć swój cel!

„Brak planu to planowanie porażki”

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do wielu źródeł odnośnie treningu. Niestety przez ten natłok informacji często natrafiamy na bezwartościowe rzeczy. Jak mówi jedno z przysłów: „źle postawiony krok na początku wędrówki może zabrać cię w zupełnie innym kierunku niż do którego zmierzałeś”.

Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć lub trenujesz już jakiś czas, ale nie jesteś zadowolony ze swojego progresu to czas aby coś zmienić. Skoro to czytasz to zapewne potrzebujesz pomocy w planowaniu treningu lub szukasz czegoś nowego / świeżego co pozwoli Ci wzbudzić progres na nowo. Takie właśnie jest zadanie planów mojego autorstwa.

Spersonalizowany plan treningowy
Filmy instruktażowe
Pełen opis treningu
Kontakt z trenerem

DLA KOGO?

  • Dla początkujących, którzy nie wiedzą jak trenować i nie maja możliwości współpracy z trenerem na siłowni
  • Średnio zaawansowanych i zaawansowanych trenujących, którzy chcą wprowadzić swój trening na wyższy poziom i przełamać stagnację
  • Dla osób, które chcą trenować w zaciszu swojego domu lecz nie mają pomysłów jak się za to zabrać
  • Wszystkich bez względu na płeć i wiek chcący świadomie i bezpiecznie osiągnąć swoje cele treningowe

CO CI TO DA?

  • Szybsze rezultaty
  • Indywidualnie dobrany plan treningowy zamiast gotowej rozpiski z internetu
  • Zaoszczędzi Twój czas, który mógłbyś tracić trenując na własną rękę
  • Zniweluje ryzyko kontuzji dzięki filmom instruktażowym z dokładnym opisem oraz korygowaniu techniki przez trenera na podstawie własnych nagrań
  • Przewagę nad trenującymi bez profesjonalnej pomocy, którzy nie robią postępu

JAK TO WYGLĄDA?

Po wypełnieniu i odesłaniu kwestionariusza, który jest niezbędny do ułożenia planu zaczynam działać. W przeciągu 3 do 5 dni otrzymujesz plan wraz z nagraniami i opisem całego treningu. Po zapoznaniu się ze wszystkim masz możliwość zadania pytań abym rozwiał wszelakie wątpliwości. W pierwszym tygodniu nagrywasz siebie podczas wykonywania ćwiczeń abym mógł sprawdzić czy wszystko robisz prawidłowo i w razie potrzeby wprowadzić korekty. Kolejna kontrola Twoich postępów i techniki następuje po ukończeniu 4-tego tygodnia planu.

Treningi dopasowane są do Twoich możliwości oraz miejsca gdzie będą wykonywane (siłownia/dom). Wybierz jeden z pakietów i przenieś swój trening na wyższy poziom.

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

„Szczerze polecam wszystkim współpracę z Mateuszem. Można powiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ogromna wiedza, począwszy od żywienia aż po każdy aspekt związany z treningiem i człowieczym ciałem 🙂 Mateusz jest niezwykle cierpliwym, wspierającym człowiekiem. Plan treningowy zaprogramowany przez niego jest idealnie dobrany do moich potrzeb dzięki czemu nie nudzę się na treningach i cieszę się efektami. W dzisiejszym świecie idealnych instagramowych ciał Mateusz potrafi pokazać jak odnaleźć tą właściwą drogę do zadowolenia ze swojego ciała.”

Julia

Studentka

„Trafiłem do Mateusza przez Facebooka. Szukałem kogoś kto pomoże mi od podstaw w treningu na siłowni, ale niestety u siebie w mieście nie mogłem nikogo wartego zaufania znaleźć. Obawiałem się czy plany Mateusza to nie typowa kulturystyczna rozpiska. Współpracowałem już kiedyś z jednym trenerem i niestety jego plany były monotonne i opierały się głównie na maszynach, których nie lubię. Dopiero Mateusz pokazał mi jak wygląda prawidłowa technika, jak trening może sprawiać przyjemność i jak w szybkim czasie można notować progres. Gdy zaczynałem ćwiczyć przysiad z niewielkim kettlem był dla mnie wyzwaniem. Po 6 miesiącach współpracy jestem w stanie zrobić przysiad z waga własnego ciała bez większego problemu. Jeśli szukasz kogoś kto nauczy Cie trenować i cieszyć się tym procesem to trafiłeś idealnie.”

Tomasz

Prawnik

„Maratony pracy przed komputerem + zmiana postawy po ciąży — bezskutecznie próbowałam opanować ich skutki na własną rękę. Pomimo ćwiczeń wciąż zmagałam się z bólem pleców, spięciem mięśni i ograniczonym zakresem ruchu. Współpraca z Mateuszem to jeden moich najlepszych wyborów. Trener z pasją, który nie tylko pomaga Ci jasno zdefiniować cel i go osiągnąć, ale także edukuje 🙂 Czuję, że nie tylko zbliżam się do wymarzonej sylwetki, ale także zyskuję coraz większą mobilność i świadomość swojego ciała. Już teraz mogę powiedzieć, że udało nam się znacznie poprawić moją technikę ćwiczeń. Czekam na każdy trening z niecierpliwością:) Polecam!”

Daria

Tłumacz języka angielskiego oraz mama małej Mai

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

„Na Mateusza trafiłem przypadkiem w internecie, kiedy szukałem kogoś kto pomoże mi osiągnąć założone cele sylwetkowe, a to że się do niego odezwałem, było bardzo dobrą decyzją. Na początku współpracy sprawdził moją mobilność oraz to na ile stać moje ciało w tamtym momencie, a trudność treningów rosła wraz z zaawansowaniem. Plany treningowe złożone przez Mateusza są dopasowane do możliwości oraz naszych celów. Nie nudzą się dlatego, że są podzielone na cykle, które zmieniają się co 4 tygodnie, przez co każdy trening sprawia mnóstwo frajdy i chce się na nie chodzić, a daje to świetne rezultaty. Przez półtora roku naszej współpracy zrobiłem ogromny progres siłowy jak i sylwetkowy, tkanka tłuszczowa poszła w dół, a masa mięśniowa w górę. Czuję się dobrze, nic mnie nie boli, gdzie wcześniej kiedy trenowałem piłkę ręczną pobolewały mnie kolana czy to nadgarstki. Jeśli się zastanawiasz czy Mateusz będzie dla Ciebie odpowiednim trenerem, odpowiem Ci już teraz, że TAK! Polecam!”

Adam

Pracownik biurowy

„Polecam. Przy pomocy tego trenera schudłem 9 kg w dwa miesiące. Jest to człowiek który motywuje do pracy w ćwiczeniach i bardzo Ciebie wspiera w osiągnięciu celu, sprawdza efekty, interesuje się Tobą w kwestiach ćwiczeń, diety i ich efektów oraz co najważniejsze (jak dla mnie) – jest to człowiek cierpliwy i z poczuciem humoru” 

Jarek

Kierowca

Do trenowania z Mateuszem wróciłem po 3 miesiącach przerwy i od razu poczułem, że to dobra decyzja. Prezentuje sobą duży profesjonalizm i daje ogromną siłę motywacji. Sam nie dałbym rady ułożyć sobie zmiennego treningu i pilnować się, przychodzić na czas i trenować wszystko co sobie założyłem.

Ćwicząc z Mateuszem nie ma się wrażenia, że cokolwiek klepiesz, tylko wszystko ma podstawę i uzasadnienie – taki ćwiczenie rozciąga taki mięsień, buduje taki, rozwija mobilność itd. Tą wiedzę Mateusz przekazuje cały czas, ale wykładu to nie przypomina 😉

Sam jestem początkujący i dla ludzi, którzy się zastanawiają czy zacząć – bez wahania polecam Mateusza 🙂 na jego treningi będzie się chciało przychodzić, a jak obieca, że będzie efekt to efekt przyjdzie.

Stuprocentowo polecam!

Mateusz

Adwokat

Co potrzebujesz zrobić?

Wybierz pakiet, który Cię interesuje

Zadecyduj , który pakiet będzie najlepszy dla Ciebie.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Podaj swoje dane personalne oraz zaznacz swój pakiet

Opłać zamówienie

Wyślij przelew na wskazane konto

Odeślij otrzymana ankietę i czekaj na plan

Po upływie 3-5 dni otrzymasz swój plan

PAKIET MINIMUM


100zł

4-tygodniowy plan treningowy

Filmy instruktażowe

Kontakt mailowy

PAKIET START


150zł

4-tygodniowy plan treningowy

Filmy instruktażowe

Kontakt mailowy/tel/messenger

Korygowanie techniki

PAKIET EXTRA


300zł

12-tygodniowy plan treningowy

Filmy instruktażowe

Kontakt mailowy/tel/messenger

Korygowanie techniki

Oszczędzasz 150 zł

KONSULTACJA ONLINE


100zł

Rozmowa przez tel/skype/messenger

Analiza dotychczasowego planu

Wybranie celów i pomoc w ułożeniu planu

PLAN+SPOTKANIE


200zł

4-tygodniowy plan treningowy

Nauka poprawnej techniki

Kontakt mailowy/tel/skype

1,5h treningu na terenie trójmiasta

Oszczędzasz 50 zł

Odbierz 10% zniżki na treningi personalne lub pakiet online!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Odbierz 10% zniżki na treningi personalne lub pakiet online!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.