Mateusz Kępski - trener osobisty - Mister Holister

Mateusz Kępski
trener personalny i doradca żywieniowy

Aktywność fizyczna towarzyszyła mi od najmłodszych lat – trenowałem piłkę nożną, lekkoatletykę i sztuki walki. Jednak z czasem, ruch przestał być priorytetem, a w moim menu coraz częściej zaczęło pojawiać się „śmieciowe żarcie”. W wieku 21 lat moja waga dobiła do 100 kg. Wyglądałem i czułem się fatalnie – postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zacząłem zgłębiać wiedzę w zakresie treningu i żywienia.

Mimo stosowania diet, liczenia kalorii i podążania za fitnessowymi trendami, moja waga przypominała jojo – ciągle spadała i  rosła. Postanowiłem zaczerpnąć wiedzy ze źródeł naukowych opartych na podstawach biochemii, biomechaniki, jak  również fizjologii i anatomii człowieka. Ukończyłem liczne szkolenia i kursy z zakresu dietetyki oraz treningu personalnego, które motwywują mnie do pogłębiania mojej wiedzy każdego dnia.

Obserwując obecny „boom” na fitness i powszechność często mylnych zaleceń, postanowiłem połączyć moją pasję z pracą i zacząłem pomagać innym w drodze po zdrowie i upragnioną sylwetkę.

To co wyróżnia moją pracę to podejście holistyczne, które rozumiem jako spojrzenie na ciało ludzkie w szerszej perspektywie – jako mechanizm, za którego prawidłowe funkcjonowanie odpowiada w głównej mierze – równowaga hormonalna, stan układu trawiennego i aktywność fizyczna „szyta na miarę”.

Jeśli wszelkie próby spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej nie przyniosły efektów, jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie i samopoczucie lub jeśli po prostu chcesz zbudować estetyczną sportową sylwetkę, przejdź do sekcji konsultacje.

Certyfikat z zakresu suplementacji
Legitymacja instruktora rekreacji ruchowej
Dietetyka i suplementacja - Certyfikat
Poświadczenie kwalifikacji zawodowych trenera osobistego
Certyfikat z zakresu dietetyki i suplementacji