Mateusz Kępski - trener osobisty - Mister Holister

Mateusz Kępski
trener personalny i doradca żywieniowy

Nazywam się Mateusz Kępski. Jestem doradcą żywieniowym oraz trenerem personalnym z kilkuletnim stażem. Na co dzień prowadzę treningi personalne w siłowni City Fit w Gdańsku, podczas których pomagam moim podopiecznym w realizowaniu ich celów treningowych, żywieniowych i poprawie jakości życia.

Współpracuje z osobami, które chcą ulepszyć swoją sylwetkę, zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, wrócić do pełni sprawności oraz z każdym kto chce się dobrze czuć w swoim ciele. Pracuje przede wszystkim z początkującymi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczna, ale również z osobami które trenują już jakiś czas i chcą przenieść swój trening na wyższy poziom. Kładę duży nacisk na poprawne wzorce ruchowe, dobrą technikę oraz dopasowanie treningu do potrzeb i możliwości podopiecznego. Dzięki temu aktywność fizyczna staje się dla nich przyjemnością, a nie nudnym i bolesnym obowiązkiem. W konsekwencji czego cieszą się zdrowiem i mogą zapomnieć o towarzyszących im wcześniej przeróżnych bólach. Sam kiedyś byłem osobą z nadwagą i po przez brak wiedzy i umiejętności trenowania długo kręciłem się w kółko bez większych rezultatów. Dlatego teraz sam chcę pomagać innym w ich drodze do lepszego życia i wymarzonej sylwetki.

Jeśli wszelkie próby spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej nie przyniosły efektów, jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie i samopoczucie lub jeśli po prostu chcesz zbudować estetyczną sportową sylwetkę, przejdź do sekcji konsultacje.

Certyfikat z zakresu suplementacji
Legitymacja instruktora rekreacji ruchowej
Dietetyka i suplementacja - Certyfikat
Poświadczenie kwalifikacji zawodowych trenera osobistego
Certyfikat z zakresu dietetyki i suplementacji

Odbierz 10% zniżki na treningi personalne lub pakiet online!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Odbierz 10% zniżki na treningi personalne lub pakiet online!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.