Szczupła sylwetka? Więcej mięśni? A może po prostu eliminacja bólu i lepsza sprawność?

Trening z elementami siłowymi oraz wytrzymałościowymi to jedno z najlepszych narzędzi pomocnych przy odchudzaniu. Wiem, że prawie każdy zdaje sobie z tego sprawę, natomiast mało kto przykłada wagę do tego co robi i jak robi. Dlatego tak wiele osób mimo trenowania miesiącami lub latami nie widzi większych zmian w swoim wyglądzie.

Zdaje sobie sprawę, że Ty również nie wiesz jak poprawnie trenować i nie masz czasu aby zgłębiać tą wiedzę. Chcesz natomiast zacząć lepiej się czuć i wyglądać. I tu pojawiam się ja! Osoba, która poprowadzi Cię do Twojego celu dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy, zaangażowaniu oraz wsparciu, które otrzymasz.

Jak wygląda trening personalny ze mną?

  • Najpierw sprawdzam Twoje słabe punkty, aby móc w pełni wykorzystać potencjał Twojego ciała
  • Następnie układam plan treningowy spersonalizowany pod Twoje cele i możliwości
  • W końcu uczę Cie poprawnej techniki ćwiczeń co przełoży się na czas realizacji celu oraz Twoje zdrowie

Co otrzymasz w ramach współpracy?

  • Spersonalizowany jadłospis lub zalecenia żywieniowe od dietetyka klinicznego na cały okres współpracy
  • Monitorowanie efektów
  • Wsparcie w sytuacjach kryzysowych
  • Stały kontakt ze mną oraz dietetykiem
  • Ułożony pod Twoje cele i możliwości plan treningowy, który jest zmieniany co 4-6 tygodnie
  • Dużą dawkę motywacji oraz wsparcia

Treningi w duecie

Trening personalny daje także możliwość ćwiczeń w duecie. Zabierz swoją narzeczoną, męża, koleżankę, siostrę, kolegę, a nawet mamę. Przy dwóch osobach oferta przedstawia się o wiele bardziej korzystnie. Wzrasta również motywacja, gdy nawzajem porównujecie swoje postępy i wspólnie wybieracie się na treningi. Treningi personalne odbywają się w Gdańsku Oliwie w siłowni City Fit.

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

„Szczerze polecam wszystkim współpracę z Mateuszem. Można powiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ogromna wiedza, począwszy od żywienia aż po każdy aspekt związany z treningiem i człowieczym ciałem 🙂 Mateusz jest niezwykle cierpliwym, wspierającym człowiekiem. Plan treningowy zaprogramowany przez niego jest idealnie dobrany do moich potrzeb dzięki czemu nie nudzę się na treningach i cieszę się efektami. W dzisiejszym świecie idealnych instagramowych ciał Mateusz potrafi pokazać jak odnaleźć tą właściwą drogę do zadowolenia ze swojego ciała.”

Julia

Studentka

„Trafiłem do Mateusza przez Facebooka. Szukałem kogoś kto pomoże mi od podstaw w treningu na siłowni, ale niestety u siebie w mieście nie mogłem nikogo wartego zaufania znaleźć. Obawiałem się czy plany Mateusza to nie typowa kulturystyczna rozpiska. Współpracowałem już kiedyś z jednym trenerem i niestety jego plany były monotonne i opierały się głównie na maszynach, których nie lubię. Dopiero Mateusz pokazał mi jak wygląda prawidłowa technika, jak trening może sprawiać przyjemność i jak w szybkim czasie można notować progres. Gdy zaczynałem ćwiczyć przysiad z niewielkim kettlem był dla mnie wyzwaniem. Po 6 miesiącach współpracy jestem w stanie zrobić przysiad z waga własnego ciała bez większego problemu. Jeśli szukasz kogoś kto nauczy Cie trenować i cieszyć się tym procesem to trafiłeś idealnie.”

Tomasz

Prawnik

„Maratony pracy przed komputerem + zmiana postawy po ciąży — bezskutecznie próbowałam opanować ich skutki na własną rękę. Pomimo ćwiczeń wciąż zmagałam się z bólem pleców, spięciem mięśni i ograniczonym zakresem ruchu. Współpraca z Mateuszem to jeden moich najlepszych wyborów. Trener z pasją, który nie tylko pomaga Ci jasno zdefiniować cel i go osiągnąć, ale także edukuje 🙂 Czuję, że nie tylko zbliżam się do wymarzonej sylwetki, ale także zyskuję coraz większą mobilność i świadomość swojego ciała. Już teraz mogę powiedzieć, że udało nam się znacznie poprawić moją technikę ćwiczeń. Czekam na każdy trening z niecierpliwością:) Polecam!”

Daria

Tłumacz języka angielskiego oraz mama małej Mai

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

„Na Mateusza trafiłem przypadkiem w internecie, kiedy szukałem kogoś kto pomoże mi osiągnąć założone cele sylwetkowe, a to że się do niego odezwałem, było bardzo dobrą decyzją. Na początku współpracy sprawdził moją mobilność oraz to na ile stać moje ciało w tamtym momencie, a trudność treningów rosła wraz z zaawansowaniem. Plany treningowe złożone przez Mateusza są dopasowane do możliwości oraz naszych celów. Nie nudzą się dlatego, że są podzielone na cykle, które zmieniają się co 4 tygodnie, przez co każdy trening sprawia mnóstwo frajdy i chce się na nie chodzić, a daje to świetne rezultaty. Przez półtora roku naszej współpracy zrobiłem ogromny progres siłowy jak i sylwetkowy, tkanka tłuszczowa poszła w dół, a masa mięśniowa w górę. Czuję się dobrze, nic mnie nie boli, gdzie wcześniej kiedy trenowałem piłkę ręczną pobolewały mnie kolana czy to nadgarstki. Jeśli się zastanawiasz czy Mateusz będzie dla Ciebie odpowiednim trenerem, odpowiem Ci już teraz, że TAK! Polecam!”

Adam

Pracownik biurowy

„Polecam. Przy pomocy tego trenera schudłem 9 kg w dwa miesiące. Jest to człowiek który motywuje do pracy w ćwiczeniach i bardzo Ciebie wspiera w osiągnięciu celu, sprawdza efekty, interesuje się Tobą w kwestiach ćwiczeń, diety i ich efektów oraz co najważniejsze (jak dla mnie) – jest to człowiek cierpliwy i z poczuciem humoru” 

Jarek

Kierowca

Do trenowania z Mateuszem wróciłem po 3 miesiącach przerwy i od razu poczułem, że to dobra decyzja. Prezentuje sobą duży profesjonalizm i daje ogromną siłę motywacji. Sam nie dałbym rady ułożyć sobie zmiennego treningu i pilnować się, przychodzić na czas i trenować wszystko co sobie założyłem.

Ćwicząc z Mateuszem nie ma się wrażenia, że cokolwiek klepiesz, tylko wszystko ma podstawę i uzasadnienie – taki ćwiczenie rozciąga taki mięsień, buduje taki, rozwija mobilność itd. Tą wiedzę Mateusz przekazuje cały czas, ale wykładu to nie przypomina 😉

Sam jestem początkujący i dla ludzi, którzy się zastanawiają czy zacząć – bez wahania polecam Mateusza 🙂 na jego treningi będzie się chciało przychodzić, a jak obieca, że będzie efekt to efekt przyjdzie.

Stuprocentowo polecam!

Mateusz

Adwokat

Nigdy nie współpracowałeś z trenerem i masz obawy? Chcesz się przekonać jak taki trening personalny wygląda? Napisz do mnie i umów się na DARMOWĄ KONSULTACJĘ!

Na pierwszym spotkaniu wykonam pomiary antropometryczne, wypełnimy kwestionariusz medyczny, ustalę plan działania oraz wykonamy próbny trening, który da mi najbardziej czytelny obraz Twojej sytuacji.

Treningi prowadzę na siłowni City Fit w Gdańsku Oliwie w jednym z budynków Olivia Business Centre.

Odbierz 10% zniżki na treningi personalne lub pakiet online!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Odbierz 10% zniżki na treningi personalne lub pakiet online!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.