fbpx

Szczupła sylwetka? Więcej mięśni? A może po prostu eliminacja bólu i lepsza sprawność?

Treningi z trenerem personalnym polecam wszystkim osobom, które chcą w sposób prawidłowy i dopasowany do potrzeb rozpocząć ćwiczenia siłowe, ale nie tylko. Przeznaczone są dla sportowców, amatorów sportów wytrzymałościowych, kobiet pragnących uzyskać szczupłą sylwetkę czy mężczyzn, którzy chcą zbudować masę mięśniową. Jest to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób uzyskania upragnionych efektów!

Trener personalny – Cena

Każdy, kto chce się przekonać jak wygląda współpraca ze mną może zgłosić się na konsultację. Dzięki temu można zobaczyć, w jaki sposób przebiega trening i czy taki rodzaj współpracy jest odpowiedni dla Ciebie, jednocześnie nie ponosząc ceny za pakiet treningów. Cena treningu personalnego zależy od kilku aspektów, a finalną kwotę zawsze podaję na pierwszym spotkaniu.

Treningi w duecie

Trening personalny daje także możliwość ćwiczeń w duecie. Zabierz swoją narzeczoną, męża, koleżankę, siostrę, kolegę, a nawet mamę. Przy dwóch osobach cennik przedstawia się o wiele bardziej korzystnie. Czasem wzrasta również motywacja, gdy nawzajem porównujecie swoje postępy i wspólnie wybieracie się na treningi.

Serdecznie zapraszam zatem każdego do skorzystania z oferty treningów osobistych. Jako trener personalny dobieram ćwiczenia indywidualnie do możliwości i kondycji uczestnika zajęć, dzięki czemu efektywność aktywności znacznie wzrasta, a postępy widoczne są w krótkim czasie. Treningi personalne odbywają się w Gdańsku Oliwie w siłowni City Fit.

Nigdy nie współpracowałeś z trenerem i masz obawy? Chcesz się przekonać jak taki trening personalny wygląda? Napisz do mnie i umów się na DARMOWĄ KONSULTACJĘ!

Na pierwszym spotkaniu wykonam pomiary antropometryczne, wypełnimy kwestionariusz medyczny, ustalę plan działania oraz wykonamy próbny trening, który da mi najbardziej czytelny obraz Twojej sytuacji.

Treningi prowadzę na siłowni City Fit w Gdańsku Oliwie w jednym z budynków OBC.