fbpx

Plany treningowe

„Brak planu to planowanie porażki”

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do wielu źródeł odnośnie treningu. Niestety przez ten natłok informacji często natrafiamy na bezwartościowe rzeczy. Jak mówi jedno z przysłów: „źle postawiony krok na początku wędrówki może zabrać cię w zupełnie innym kierunku niż do którego zmierzałeś”.

Jeśli trenujesz już jakiś czas, ale nie jesteś zadowolona/y ze swojego progresu to czas aby coś zmienić. Skoro to czytasz to zapewne potrzebujesz planu treningowego, pomocy w planowaniu treningu lub szukasz czegoś nowego / świeżego co pozwoli Ci wzbudzić progres na nowo. Takie właśnie jest zadanie planów mojego autorstwa.

Nie jest to kolejna gotowa i nudna rozpiska, jakich wiele możesz znaleźć w internecie. Treningi z mojego planu treningowego – nie zajmą Ci więcej niż 60 minut i nie potrzebujesz przynajmniej na początku żadnego specjalistycznego sprzętu. Twój poziom zaawansowania nie ma znaczenia, niemniej jednak jeśli jesteś zupełnym nowicjuszem polecam najpierw zgłosić się na konsultację abym mógł zweryfikować czy sam plan treningowy będzie dla Ciebie optymalny i wystarczający.

Indywidualny plan treningowy
Filmy instruktażowe
Pełen opis treningu
Kontakt mailowy

Plany treningowe online

Odbierz bezpłatny trening próbny

Zgłoś się na trening w klubie City fit w Forum lub Olivia Business Center w Gdańsku


Call Now Button