fbpx

Trener personalny online

"Brak planu to planowanie porażki"W dzisiejszych czasach mamy dostęp do wielu źródeł odnośnie treningu. Niestety przez ten natłok informacji często natrafiamy na bezwartościowe rzeczy. Jak mówi jedno z przysłów: „źle postawiony krok na początku wędrówki może zabrać cię w zupełnie innym kierunku niż do którego zmierzałeś”.

Jeśli trenujesz już jakiś czas, ale nie jesteś zadowolona/y ze swojego progresu to czas aby coś zmienić. Skoro to czytasz to zapewne potrzebujesz planu treningowego, pomocy w planowaniu treningu lub szukasz czegoś nowego / świeżego co pozwoli Ci wzbudzić progres na nowo. Takie właśnie jest zadanie planów mojego autorstwa.


Nie jest to kolejna gotowa i nudna rozpiska, jakich wiele możesz znaleźć w internecie. Treningi z mojego planu treningowego - nie zajmą Ci więcej niż 60-75 minut i nie ma znaczenia czy trenujesz w domu czy w siłowni. Twój poziom zaawansowania nie ma znaczenia, niemniej jednak jeśli jesteś zupełnym nowicjuszem polecam najpierw zgłosić się na konsultację abym mógł zweryfikować czy sam plan treningowy będzie dla Ciebie optymalny i wystarczający.

DLA KOGO?

 • Dla początkujących, którzy nie wiedzą jak trenować i nie maja możliwości współpracy z trenerem na siłowni
 • Dla średniozaawansowanych , którzy chcą wzbudzić swój progres treningowy na nowo
 • Dla trenujących zmagających się z dolegliwościami bólowymi
 • Dla osób, które chcą trenować w zaciszu swojego domu lecz nie mają pomysłów jak się za to zabrać
 • Wszystkich bez względu na płeć i wiek chcący świadomie i bezpiecznie osiągnąć swoje cele treningowe

CO CI TO DA?

 • Szybsze rezultaty w spalaniu tkanki tłuszczowej oraz budowaniu masy mięśniowej
 • Indywidualnie dobrany plan treningowy zamiast gotowej rozpiski z internetu
 • Zaoszczędzi Twój czas, który możesz tracić trenując na własną rękę
 • Zniweluje ryzyko kontuzji dzięki podglądowi na Ciebie przez trenera
 • Dawka motywacji trenując pod okiem eksperta
 • Przewagę nad trenującymi bez profesjonalnej pomocy, którzy nie robią postępu

JAK TO WYGLĄDA?

Po otrzymaniu zgłoszenia oraz opłaty za wybrany pakiet przesyłam Ci kwestionariusz do wypełnienia. Gdy go uzupełnisz odsyłasz go do mnie, a ja następnie na jego podstawie układam dla Ciebie plan. Po otrzymaniu planu zapoznajesz się z nim i jeśli coś jest niejasnego, kontaktujesz się ze mną poprzez maila/messenger/telefon. Następnie nagrywasz się podczas pierwszego tygodnia treningów i wysyłasz nagrania abym mógł zweryfikować Twoją technikę. Przez cały okres współpracy masz nielimitowany kontakt oraz wsparcie z mojej strony.

Dlaczego ja?

Wiem jak to jest mieć nadwagę i trenować na własną rękę. Początki są często bardzo trudne i ciężko się zmotywować do działania jeśli nie widzi się progresu. A tak bardzo często jest gdy trenuje się bez porządnego planu.

Po kilku latach treningów zostałem certyfikowanym trenerem personalnym oraz ukończyłem kilkadziesiąt dodatkowych kursów oraz szkoleń aby jeszcze lepiej móc pomagać takim osobom jak Ty.


Na co dzień pomagam zapracowanym osobom w realizowaniu ich celów na treningach personalnych, które prowadzę na terenie Trójmiasta.


Moją misją jest pomoc początkującym osobom odnaleźć się w świecie treningu, tak by w jak najszybszy i najefektywniejszy sposób osiągnęli swoje zamierzone cele.

30 dni
Trener ONLINE

250zł

Spersonalizowany plan treningowy

Filmy instruktażowe

Stały kontakt

NAJBARDZIEJ POPULARNY

90 dni
Trener ONLINE

600zł

Spersonalizowany plan treningowy

Filmy instruktażowe

Korekcja błędów poprzez nagrania video

Stały kontakt

Monitorowanie postępów

Oszczędzasz 150zł

Masz pytania? Napisz do mnie

Zapisz się na konsultację

Chcesz się przekonać jak wygląda trening personalny pod moim okiem?

Zgłoś się na konsultację trenerską! Podaj swój nr kontaktowy w formularzu poniżej, a ja w ciągu 24h zadzwonię aby się umówić na spotkanie.


Call Now Button