fbpx

Kim jestem?

Trener personalny

Mateusz Kępski

Cześć! Miło mi, że tu jesteś.

Nazywam się Mateusz Kępski. Jestem pasjonatem sportu, doradcą żywieniowym oraz certyfikowanym trenerem personalnym.

Na co dzień pomagam zapracowanym osobom w realizowaniu ich celów na treningach personalnych, które prowadzę na terenie Trójmiasta. Nie jesteś z Trójmiasta? To nie problem! Trening mogę przeprowadzić także w formie online. Układam również skuteczne plany treningowe dla osób bardziej samodzielnych i średniozaawansowanych do wykonania w domu lub na siłowni.


Moją misją jest pomoc początkującym osobom odnaleźć się w świecie treningu, tak by w jak najszybszy i najefektywniejszy sposób osiągnęli swoje zamierzone cele. Pokazuję, że trening nie musi trwać 2 godziny, być monotonny i powtarzany 5 razy w tygodniu, żeby przynosił rezultaty.

W ciągu kilku lat pomogłem już kilkudziesięciu osobom zmienić swoje sylwetki, pozbyć się dolegliwości bólowych oraz zaraziłem ich zamiłowaniem do aktywności fizycznej. Sam kiedyś miałem problemy z nadwagą i wiem, jak wyboista bywa droga do szczupłej sylwetki.


W swojej pracy jakość przekładam nad ilość. Priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo moich podopiecznych, a nie dążenie do celu za wszelką cenę. Jest to również recepta na długowieczność ludzkiego ciała. Razem z moją lepszą połówką, która jest dietetykiem klinicznym HashtagDiet, kompleksowo wspieramy naszych podopiecznych.


Jeśli chcesz, abym pomógł również Tobie poczuć się lepiej w swoim ciele, zgubić zbędne kilogramy czy zniwelować bóle, które Ci doskwierają napisz do mnie w formularzu poniżej. Umów się na bezpłatną konsultację w klubie city fit.

Zapisz się na konsultację

Chcesz się przekonać jak wygląda trening personalny pod moim okiem?

Zgłoś się na konsultację trenerską! Podaj swój nr kontaktowy w formularzu poniżej, a ja w ciągu 24h zadzwonię aby się umówić na spotkanie.


Call Now Button