fbpx

Trening personalny

Szczupła sylwetka? Więcej mięśni? A może po prostu eliminacja bólu i lepsza sprawność?

Trening z elementami siłowymi oraz wytrzymałościowymi to jedno z najlepszych narzędzi pomocnych przy odchudzaniu. Wiem, że prawie każdy zdaje sobie z tego sprawę, natomiast mało kto przykłada wagę do tego co robi i jak robi. Dlatego tak wiele osób mimo trenowania miesiącami lub latami nie widzi większych zmian w swoim wyglądzie.

Zdaje sobie sprawę, że Ty również nie wiesz jak poprawnie trenować i nie masz czasu aby zgłębiać tą wiedzę. Chcesz natomiast zacząć lepiej się czuć i wyglądać. I tu pojawiam się ja! Osoba, która poprowadzi Cię do Twojego celu dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy, zaangażowaniu oraz wsparciu, które otrzymasz.

Jak wygląda trening personalny ze mną?

  • Najpierw sprawdzam Twoje słabe punkty, aby móc w pełni wykorzystać potencjał Twojego ciała
  • Następnie układam plan treningowy spersonalizowany pod Twoje cele i możliwości
  • W końcu uczę Cie poprawnej techniki ćwiczeń co przełoży się na czas realizacji celu oraz Twoje zdrowie

Co otrzymasz w ramach współpracy?

  • Spersonalizowany jadłospis lub zalecenia żywieniowe od dietetyka klinicznego na cały okres współpracy
  • Monitorowanie efektów
  • Wsparcie w sytuacjach kryzysowych
  • Stały kontakt ze mną oraz dietetykiem
  • Ułożony pod Twoje cele i możliwości plan treningowy, który jest zmieniany co 4-6 tygodnie
  • Dużą dawkę motywacji oraz wsparcia

Treningi w duecie

Trening personalny daje także możliwość ćwiczeń w duecie. Zabierz swoją narzeczoną, męża, koleżankę, siostrę, kolegę, a nawet mamę. Przy dwóch osobach oferta przedstawia się o wiele bardziej korzystnie. Wzrasta również motywacja, gdy nawzajem porównujecie swoje postępy i wspólnie wybieracie się na treningi.

Opinie moich podopiecznych

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

round
tail

Nigdy nie współpracowałeś z trenerem i masz obawy? Chcesz się przekonać jak taki trening personalny wygląda? Napisz do mnie i umów BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY!

Na pierwszym spotkaniu wykonam pomiary antropometryczne, wypełnimy kwestionariusz medyczny, ustalę plan działania oraz wykonamy próbny trening, który da mi najbardziej czytelny obraz Twojej sytuacji.

Treningi prowadzę na siłowni City Fit w Gdańsku Oliwie w jednym z budynków Olivia Business Centre oraz City Fit w Forum.

Cena treningów jest ustalana po szczegółowym wywiadzie dotyczącym stanu zdrowia, stylu życia i celów treningowych. Na podstawie planu działania wybierana jest najbardziej optymalna droga do założonego celu. Po więcej szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

UWAGA!!

Mimo zamkniętych siłowni oraz klubów fitness, prowadzę treningi personalne w kameralnym, przystosowanym do tego miejscu w Gdańsku Wrzeszczu. Po więcej informacji zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Od 1 stycznia treningi personalne wracają do klubu City Fit.

Odbierz bezpłatny trening próbny

Zgłoś się na trening w klubie City fit w Forum lub Olivia Business Center w Gdańsku


Call Now Button