fbpx

Trening personalny

Szczupła sylwetka? Więcej mięśni? A może po prostu eliminacja bólu i lepsza sprawność?

Trening z elementami siłowymi oraz wytrzymałościowymi to jedno z najlepszych narzędzi pomocnych przy odchudzaniu. Wiem, że prawie każdy zdaje sobie z tego sprawę, natomiast mało kto przykłada wagę do tego co robi i jak robi. Dlatego tak wiele osób mimo trenowania miesiącami lub latami nie widzi większych zmian w swoim wyglądzie.

Zdaje sobie sprawę, że Ty również nie wiesz jak poprawnie trenować i nie masz czasu aby zgłębiać tą wiedzę. Chcesz natomiast zacząć lepiej się czuć i wyglądać. I tu pojawiam się ja! Osoba, która poprowadzi Cię do Twojego celu dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy, zaangażowaniu oraz wsparciu, które otrzymasz.

Jak wygląda trening personalny ze mną?

  • Najpierw sprawdzam Twoje słabe punkty, aby móc w pełni wykorzystać potencjał Twojego ciała
  • Następnie układam plan treningowy spersonalizowany pod Twoje cele i możliwości
  • W końcu uczę Cię poprawnej techniki ćwiczeń co przełoży się na czas realizacji celu oraz Twoje zdrowie

Co otrzymasz w ramach współpracy?

  • Spersonalizowany jadłospis lub zalecenia żywieniowe od dietetyka klinicznego na cały okres współpracy
  • Monitorowanie efektów
  • Wsparcie w sytuacjach kryzysowych
  • Stały kontakt ze mną oraz dietetykiem
  • Ułożony pod Twoje cele i możliwości plan treningowy, który jest zmieniany co 4-6 tygodnie
  • Dużą dawkę motywacji oraz wsparcia

Trening personalny daje także możliwość ćwiczeń w duecie. Zabierz swoją narzeczoną, męża, koleżankę, siostrę, kolegę, a nawet mamę. Przy dwóch osobach oferta przedstawia się o wiele bardziej korzystnie. Wzrasta również motywacja, gdy nawzajem porównujecie swoje postępy i wspólnie wybieracie się na treningi.

Opinie moich podopiecznych

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

round
tail

Dlaczego ja?

Wiem jak to jest mieć nadwagę i trenować na własną rękę. Początki są często bardzo trudne i ciężko się zmotywować do działania jeśli nie widzi się progresu. A tak bardzo często jest gdy trenuje się bez porządnego planu.

Po kilku latach treningów zostałem certyfikowanym trenerem personalnym (nie lubię tego okreslenia, wole mówić o sobie nauczyciel wf-u dla dorosłych :)) oraz ukończyłem kilkadziesiąt dodatkowych kursów oraz szkoleń aby jeszcze lepiej móc pomagać takim osobom jak Ty.


Na co dzień pomagam zapracowanym osobom w realizowaniu ich celów na treningach personalnych, które prowadzę na terenie Trójmiasta.


Moją misją jest pomoc początkującym osobom odnaleźć się w świecie treningu, tak by w jak najszybszy i najefektywniejszy sposób osiągnęli swoje zamierzone cele.


U mnie na treningach NIE BĘDZIEMY ćwiczyć na maszynach. To możesz wykonywać na własna rękę. NIE BĘDE stał z boku i tylko liczył powtórzenia. Otrzymasz masę wskazówek odnośnie ćwiczeń aby jak najbardziej efektywnie trenować i przy tym modelować sylwetkę.

Nigdy nie współpracowałaś/eś z trenerem i masz obawy? Chcesz się przekonać jak taki trening personalny wygląda? Napisz do mnie i umów BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY!

Na pierwszym spotkaniu wykonam pomiary antropometryczne, wypełnimy kwestionariusz medyczny, ustalimy plan działania oraz wykonamy próbny trening, aby pokazać Ci jak wygląda trening personalny.

Treningi prowadzę na siłowni City Fit w Gdańsku Oliwie w jednym z budynków Olivia Business Centre oraz City Fit w Forum.

Cena treningów jest ustalana po szczegółowym wywiadzie dotyczącym stanu zdrowia, stylu życia i celów treningowych. Na podstawie planu działania wybierana jest najbardziej optymalna droga do założonego celu. Po więcej szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

UWAGA!!

Mimo zamkniętych siłowni oraz klubów fitness, prowadzę treningi personalne w kameralnym, przystosowanym do tego miejscu w Gdańsku Wrzeszczu. Po więcej informacji zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Odbierz bezpłatny plan treningowy

Podaj swoje dane kontaktowe i otrzymaj 4 tygodniowy plan dla początkujących do wykonania w domu


Call Now Button